Merkezi Uydu Sistemleri

Merkezi Uydu Sistemlerinde uzun yıllara dayanan kaliteli servisler üretiyoruz.

Bilindiği üzere merkezi uydu sistemleri kullanıldığı noktada kişilere pek çok avantaj sağlamaktadır. Merkez uydu sistemleri hakkında gerekli olan bilgileri vermeden önce, sistemler hakkında kısa bir bilgilendirme yapalım.

Merkezi Uydu Sistemlerinin Faydaları Nelerdir?

Merkezi uydu sistemlerinin pek çok faydaları bulunmaktadır. En basitinden kısaca şunları belirtebiliriz: Uydu sistemi kurulmayan yerlerde balkonlarda, pencerelerde ya da çatılarda dışarıya doğru bakan pek çok çanak anten görebilirsiniz. Bu çanak antenler sadece tek eve bağlıdır. Her daireye 1 tane çanak anten bağlanması ne yazık ki büyük çevre kirliliğine sebep olacaktır. Ancak bu noktada merkezi uydu sistemleri kullanıldığında tek sistem üzerinden binadaki bütün dairelere çeşitli kanalları izleme imkânı sunulmaktadır. Bununla beraber görüntü kirliliği de ortadan kaldıran avantajın yanında dairenizin tüm odalarına ayrı kablo çekilmesi kirliğini de ortadan kaldırmış olacaksınız.

 Merkezi Uydu Sistemleri Hizmetleri

Merkezi uydu sistemleri sayesinde artık 3D, HD ya da 4K gibi önemli yayın türleriyle yayınlarınızı izleyebileceksiniz. Bütün bu avantajları tek sistem üzerinden sunan bu sistem, kullanıldığında son derece avantajlı olmaktadır.

Ücretli ya da ücretsiz bütün platformları sadece tek sistem üzerinden kolaylıkla dairelerinizde izleyebilirsiniz. Bütün kablo, montaj vb. maliyetlerden kurtularak yayınlarınızı keyifle izleyebilirsiniz.

Firmamız bu noktada merkezi uydu sistemleri üzerine son derece kaliteli ve profesyonel bir hizmet vermektedir. Bizler hizmet vermeden önce ekip arkadaşlarımızı yönlendiriyor ve ücretsiz keşif yapmalarını sağlıyoruz. Bu noktada Güngör Uydu olarak sizlere en kaliteli hizmeti vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Merkezi Uydu Sistemlerinde Hangi Kanallar Bulunmaktadır?

Merkez uydu sistemleri kullandığınız zaman, genel olarak 600 adet yerli kanal, 1500’e yakın yabancı kanal olmak üzere toplam da 2000 adet kanalı aynı anda dilediğiniz zaman izleyebileceksiniz. Hem de HD olarak.

Firmamız sitenize, binanıza ya da dilediğiniz herhangi bir alana merkezi uydu sisteminin kurulumunu gerçekleştirmektedir. Bu noktada sizlere son derece kaliteli bir hizmet sunduğumuzu belirtmek istiyoruz. Kurulumunun ekip arkadaşlarımız tarafından son derece kaliteli kurulan bu sistem de keşif sonrası gerekli işlemleri gerçekleştiriyoruz. Burada müşterilerimizin fikirlerini alarak, kabloların nerden geçeceğini ve dairelere nerelerden gireceğini tespit ediyoruz. Genel olarak merkezi uydu sistemleri kurulumu sırasında sizin için görüntü kirliliği yaratmamak adına apartman boşlukları, koridorlar ya da havalandırma alanlarından kabloları indirmekteyiz. 1 gün içerisinde deneyimli ekip arkadaşlarımız sayesinde işlemler tamamlanır ve siz de aynı gün kanallarınızı izlemeye başlarsınız.

Kurulum işlemi gerçekleştikten sonra, kanalların hepsinin tam yayın yaptığını öğrenmek amacıyla gerekli olan bütün kontrolleri gerçekleştiriyoruz.  Tüm cihaz test ve kurulumları gerçekleştirerek teslimlerini yapıyoruz.

Merkezi uydu sistemleri kurulumu sırasında fiyatlar, kullanılan kablonun miktarına seçilen cihazlara göre değişiklikler gösterebilmektedir. Ancak fiyatlarımız hiçbir şekilde müşterilerimizin bütçesini zorlamayacak ekonomik alternatiflerle sunulmaktadır. Keşif sonrası detaylı fiyat bilgisi sizlere aktarılacaktır. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.