Kavacık Plazma TV Tamiri

Plazma TV Tamiri servisimizle kaliteli ve hızlı çözümlerimizle tanışın.

Televizyonun tarihi içerisinde son derece önemli bir rol oynayan Plazma TV’ler genel olarak 1960 yılında geliştirilmeye başlandı. İlk üretimleri ise 1964 yılında oldu. Dünya üzerinde Japonya’nın ilk olarak üretmiş olduğu bu sistem halka 1990’lı yıllarda sunuldu. Günümüzde oldukça fazla tercih edilen Plazma TV’ler aynı LCD ve LED TV’ler gibi teknolojisini piksel olarak kullanmaktadır. Bu noktada da diğer televizyonlara göre kullanımları biraz daha farklıdır.

Plazma Televizyonların İç Yapısı Hakkında

Plazma televizyonlarının içyapısı, diğer televizyon türlerine göre biraz daha farklıdır. Basit bir şekilde anlatmak gerekirse; Neon karışımı içerisine gaz enjekte edilen 2 camdan oluşmaktadır. Plazma televizyonlarının içerisinde bulunan bu gaz kullanılan bazı tekniklerle iyonize edilmiştir. Bu noktada da bu gaz nötr hale getirilerek hem gaz hem de sıvıların özelliklerine sahip olmuştur. İçeride bulunan gazın iyice muhafaza edilmesi için televizyonun çevresi sıkı ve güvenli bir şekilde kapatılmıştır. Bilindiği gibi plazma maddenin 4. Halidir. Gaz plazma haline dönünce çevresine çeşitli renkler saçar. Bu da kırmızı, yeşil ve mavi renklerin oluşmasını sağlar. Plazma TV’de görüntüler bu şekilde oluşur.

Plazma TV Arızaları

Plazma TV’ler diğer televizyonlara göre daha fazla arıza meydana getirebilir. Kullanıcılar genel olarak şikâyetçi oldukları plazma arızalarını şu şekilde belirtmektedir:

-“Televizyon kapandıktan sonra bir daha çalışmadı. Işık ve ses gitti”

-“Cihazım açıldı ve çalışıyor ancak, ben hiçbir şekilde yayın alamıyorum. Ekranda da sinyal yok yazısı çıkıyor”

-“Televizyon uzun süre açılmıyor”

Belirtilen bu şikâyetler ve daha fazlasının çözümü için tercih edebileceğiniz en doğru adres, Kavacık plazma TV tamiri firmasıdır. Güngör Uydu adı altında hizmet veren kurumumuz müşterilerinin Plazma TV üzerinden yaşadıkları arızalara yeni nesil servisler üretmektedir.

Arızaların tespiti ve tamiri noktasında sektör içerisindeki eğitimli ve deneyimli personellerle çalıştığımızı belirtmek istiyoruz. Kavacık plazma TV tamiri olarak tamir ettiğimiz bütün televizyonlarda 1 yıl garanti vermekteyiz. Sektör içerisinde verdiğimiz servislerin kalitesini kesinlikle beğeneceksiniz. Bizler bunların dışında sadece televizyonlarınızı tamir etmiyor, aynı zamanda da uydularınızı kuruyor ve montajını gerçekleştiriyoruz.

Yani kısaca televizyonla ilgili olan bütün noktalarda Kavacık plazma TV tamiri hizmeti alabilirsiniz. Hem de son derece uygun fiyatlarda! Fiyatlarımız her bütçeye hitap edecek şekilde düzenlenmiştir. Firmaların ana bayilerinden daha hızlı çalışarak sizleri mağdur etmemek adına daha hızlı bir şekilde çalıştığımızı belirtmek istiyoruz. Bu noktada da bizlerden son derece memnun kalacağınızı garanti ediyoruz.

Her Marka Plazma TV lerin Tamirini gerçekleştiriyoruz.

Kavacık plazma TV tamiri olarak hizmet veren firmamız, televizyon markanız ne olursa olsun, televizyonlarınızı tamir etmektedir. Bir televizyon dış etkenlerden ötürü de arızalanabildiği gibi, kendi içerisindeki teknik noktalardan dolayı da arızalanabilir. Ancak bizler Kavacık plazma tv tamiri olarak tüm arızalara uzman teknik servisimizle anında servis üretiyoruz.